Budapesti partnercégünkhöz programozó kollégákat keresünk!

chiptuning-allas

Programozó kollégákat keresünk az alábbi munkakörökbe:

.Net fejlesztő

Meglévő .Net-ben írt rendszer továbbfejlesztése, újabb modulok implementálása. 8 órás munkaidő.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. Madách tér

Elvárások

- .NET C# WinForms/szerver fejlesztő - magas szintű, sok éves gyakorlattal

- SQL ismeretek - magas szintű, sok éves gyakorlattal

- Java (Android) – alap/haladó szintű

- Gyakorlat többszálú alkalmazások fejlesztésében, optimalizálásában

- Komplex rendszerek átlátásának képessége

- Algoritmusok ismerete

- Kreatív

- Önálló és csapatjátékos

- Szakmai angol nyelvtudás

- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

Windows API ismerete

C/C++, assembly (x86) nyelvek ismerete

QNX (BlackBerry)

Objective C,

ASP.NET

WEB fejlesztő

Startup fejlesztés magyarországi indulással, majd nemzetközivé tétele.

A fejlesztési feladat nagyon hasonlít egy web áruház elkészítéséhez (a valóságban nem web áruház és nem meglévő motorra építve).

8 órás munkaidő.

Elvárások

  • PHP/MySQL
  • HTML//DOM/AJAX/Javascript/jQuery

  • Bankkártyás fizetés megvalósítása
  • Böngésző független megvalósítás (mobil eszközökre is)
  • Biztonsági megfontolások figyelemben tartása

Előny

  • grafikai kreativitás

Fényképes szakmai önéletrajzokat a "jobs kukac timemindeurope pont com" címre kérjük a fizetési elvárások feltüntetésével.